שמלת כלה של מירב

תמונות שמלת כלה מהחתונה של מירב ושי. עיצוב שמלות כלה של הסטודיו תמרה בכפר סבא.

תמונות מהחתונה של מירב

המלצת הכלה

הפגישה עם תמרה בפעם הראשונה הייתה נהדרת, האסטטיקה של הסטודיו, החינניות והייצגיות של תמרה היו נפלאים. לפגישה השנייה הגעתי כבר עם אמא ועם אחותי שהחיבור בין ארבעתנו היה נהדר ואמיתי ועל אף קוצר הזמן תמרה הסכימה לתפור לי שמלה חדשה. את נטאשה פגשתי במדידה הראשונה שהייתה נפלאה ונהדרת. לאורך כל הדרך הייתה תמיכה ומקצועיות של השתיים ואני בטוחה ששל עוד ידיים עובדות מאחורי הקלעים, היה לי התענוג לשתף אתכן באירוע החגיגי שלי המחמאות על השמלה לא הפסיקו לזרום לאורך האירוע שהיה תענוג גדול. תודה לכן על חוויה חיובית ונפלאה.


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative