שמלת כלה של מיה

תמונות שמלת כלה מהחתונה של מיה ואלכס. עיצוב שמלות כלה של הסטודיו תמרה בכפר סבא.

תמונות מהחתונה של מיה

המלצת הכלה

אל הסטודיו של תמרה הגעתי ממש במקרה דרך פרסומות באינטרנט אבל כבר שראיתי את האתר הבנתי שמדובר במקום שחיפשתי. השמלות שלה הם ללא ספק בכמה רמות מעל שאר המקום שראיתי בחיפושי. לאורך כך התהליך מרגע בחירת השמלה ועד המסירה, תמרה והתופרת שלה נטשה היו מקצועיות ולצד זה מקסימות. השמלה הייתה פשוט כל מה שחיפשתי- אצילית, יחודית, ללא עודף של אלמנטים מיותרים ונוחה! באירוע עצמו קיבלתי המון מחמאות על כך שהשמלה מקסימה ושהיא בדיוק מתאימה לי. המון המון תודה לתמרה על כל התהילך והתוצאה הסופית המדהימה!


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative