שמלת כלה של מאיה

תמונות שמלת כלה מהחתונה של מאיה וצביקה. עיצוב שמלות כלה של הסטודיו תמרה בכפר סבא.

תמונות החתונה של מאיה וצביקה – שמלת כלה אושר

המלצת הכלה

תמרה ונטשה הן פשוט מדהימות! שמעתי על תמרה דרך חברה מהעבודה שעשתה אצלה את השמלה לפני כמה שנים ולא התאכזבתי! הגעתי לסטודיו של תמרה אחרי שכבר ביקרתי והתרשמתי ממספר מעצבים ואיך שהגעתי הבנתי שאני במקום הנכון! מהרגע הראשון ניתן להבחין במקצועיות ללא פשרות של תמרה ושל נטשה. תמרה כנה מאד, לא מתביישת להגיד את האמת ולא סתם “תמכור” לך. היא יודעת להתאים את השמלה לכלה, לייעץ ולהמליץ והכי חשוב הוא שהעבודה היא באיכות גבוהה מאד, גבוהה בהרבה מזו שראיתי במקומות אחרים. מעבר לכך, נהניתי מהעובדה שהסטודיו ממוקם בכפר סבא ושאין בעית חניה במקום, דבר שאפשר לי, לאמא לשי ולאחותי להגיע בקלות ולא לבזבז שעות על כל מדידה. כמי שגרה בתל אביב ובכל זאת חיפשה להימנע מהסצינה התל- אביבית בכל הנוגע לבחירת שמלה, ויחד עם זאת לא להתפשר על כלום- תמרה הייתה הפתרון האידיאלי עבורי! היה לי נוח בשמלה לכל אורך יום החתונה ופשוט לא רציתי להוריד אותה… קשה שלא להתאהב בתמרה ונטשה שהן פשוט מקסימות! המקצועיות והאכפתיות שלהן ניכרת מהרגע הראשון…שווה להגיע כדי לא לפספס 🙂 תמרה ונטשה- תודה רבה!


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative