שמלת כלה של מאיה

תמונות שמלת כלה מהחתונה של מאיה ורועי והמלצת הכלה. עיצוב שמלות כלה של הסטודיו תמרה בכפר סבא.

מקום המגורים של הכלה: רעננה.

מקום החתונה: הקיוגן אירועים במרכז.

תאריך החתונה: 26/06/16 (חתונה ביוני)

המלצת הכלה

השמלות של תמרה מיוחדות ומקסימות, ומהרגע הראשון שראיתי את האתר שלה ידעתי שמשם אני רוצה את השמלה. הגעתי לתמרה לפגישה ראשונה, ותוך דקות מצאנו את השמלה שלי. המקצועיות של תמרה והצוות היתה מרשימה, הן הקשיבו לצרכים שלי ולנקודות שהיו חשובות לי, והתוצאה בסופו של דבר היתה נהדרת. השמלה היתה כל כך אני, והרגשתי בה כל כך בנוח, וזו גם התגובה שקיבלתי מכולם – שנראה כאילו השמלה נתפרה במיוחד בשבילי (למרות שהיא לא), ושהיא בדיוק אני! תודה רבה רבה על הכל! הייתי מרוצה מאוד!


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative