שמלת כלה של לירן

תמונות שמלת כלה מהחתונה של לירן וחן. עיצוב שמלות כלה של הסטודיו תמרה בכפר סבא.

תמונות מהחתונה של לירן

המלצת הכלה

תמרה פשוט מדהימה, היא קלעה לטעם שלי בדיוק בלי שהייתי צריכה להגיד כמעט כלום. כבר מהאינטרנט ידעתי שאצלה אסגור. השמלה הראשונה שמדדתי אצלה היתה השמלה שידעתי שתהיה שלי (זאת היתה שמלה שאפילו לא ביקשתי למדוד ותמרה אמרה לי נראה לי שתרצי אותה :)). האיכפתיות, הדיוק, הרוגע, האישיות המדהימה, ההתייחסות לכל פרט ופרט עד המזערי ביותר שלה ושל נטשה וכמובן הנוחות שוות כל שקל!!!!!! השמלה גורמת לך להרגיש פשוט נסיכה ביום המרגש בחיים! ממליצה בחום.


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative