שמלת כלה של לירון

תמונות שמלת כלה מהחתונה של לירון ואיתן והמלצת הכלה. עיצוב שמלות כלה של הסטודיו תמרה בכפר סבא.

תמונות מהחתונה של לירון –

המלצת הכלה

כשהתחלתי לחפש שמלות באינטרנט אספתי כל מיני תמונות, וכשהסתבר לי שרוב התמונות שאספתי הן עיצובים של תמרה, קבעתי פגישה בסטודיו ומהשניה הראשונה היה לי כיף ונעים שם. תהליך בנית השמלה והמדידות היה החלק הכי כיף והכי פחות מלחיץ בכל ההכנות לחתונה. תמרה מקסימה ומקצועית, והרגשתי לכל אורך הדרך שאני בידיים טובות. במהלך המדידות פגשתי גם את נטשה שעבדה על השמלה שלי וגם היא בחורה מדהימה ומקצועית. פשוט היה כיף והשמלה יצאה מקסים! תודה!!! אני ממליצה לכל מי שמתחתנת על הסטודיו של תמרה!!


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative