שמלת כלה של ליהיא

תמונות שמלת כלה מהחתונה של ליהיא ואלון והמלצת הכלה. עיצוב שמלות כלה של הסטודיו תמרה בכפר סבא.

תמונות מהחתונה של ליהיא

ליהיא בחרה ללבוש בחתונתה את שמלת הכלה בת אל – שמלת כלה רומנטית מבד שיפון אוורירי הנשפך בגזרת A מחמיאה.

המלצת הכלה

הכל התחיל בחיפוש אחר השמלה המושלת דרך האינטרנט, כבר באתר הרגשתי שאני בבית, כל כך מזמין ונעים. הגעתי לתמרה אחרי שהייתי אצל מעצבת נוספת אבל כמובן שלא הייתי צריכה יותר מזה, פשוט התאהבתי! במקום בשמלות ואיך שלא בתמרה המדהימה שנתנה לי את הליווי והתמיכה לאורך כל התהליך, הייתה נכונה לי וגם ידעה לתת את המקום המקצועי לאורך כל התהליך. הייתה לי שמלה מושלמת שהתאימה לי לאורך כל האירוע וגם תאמה לציפיות בן זוגי שכשראה אותי לראשונה אמר לי: “בדיוק כך דמיינתי אותך”. תודה תודה תודה.

לכל ההמלצות >


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative