שמלת כלה של יעל

תמונות שמלת כלה מהחתונה של יעל ואורי והמלצת הכלה. עיצוב שמלות כלה של הסטודיו תמרה בכפר סבא.

תמונות מהחתונה של יעל

המלצת הכלה

חיפשתי ביכל האתרים של מעצבי שמלות כלה באינטרנט, כשהגעתי לעמוד של תמרה ידעתי שהיא תעצב לי את השמלה, פשוט התאהבתי בכל שמלה ושמלה! יש לה טאצ׳ רומנתי, נקי, מדויק ופשוט מהמם בעיניי! במפגש הראשון איתה הרגשתי שאני בידיים הכי טובות שיש, לאורך כל התהליך היא ונטשה ידעו להבין לליבי ולאופי שלי, ויצרו חוויה מהנה של בנית השמלה וכמובן שמלה מושלמת מכל בחינה כהתוצאה הסופית. איזה כיף להנות מתהליך ההכנות לחתונה, בלי לחץ ולדעת שאת בידיים הכי הכי טובות שיש!!! תודה לתמרה ולנטשה על הכמה חודשים האחרונים שהי לי עונג!! מרגישה בת מזל!


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative