שמלת כלה של טלית

תמונות שמלת כלה מהחתונה של טלית. עיצוב שמלות כלה של הסטודיו תמרה בכפר סבא.

תמונות החתונה של טלית – שמלת כלה מאיטה

המלצת הכלה על השמלה

תמרה פשוט מדהימה! היא הראשונה שהייתי אצלה כדי לקבל רעיונות לשמלת כלה ואחרי כמה חיפושים חזרתי אליה עם חיוך על הפנים. הייתה לי שמלה מהממת וקיבלתי מחמאות עליה בלי הפסקה! היא הייתה שמלת החלומות שלי והרגשתי כמו נסיכה לאורך כל הערב. ממליצה בחום אם אתן רוצות לקבל יחס אישי, חם ואוהב וללבוש את השמלה המושלמת עבורך! כולם אמרו לי שבחיים לא ראו שמלה מיוחדת כמו שלי 🙂 תודה תמרה על הכל! טלית שמואלי.

מקום החתונה: גן Q אירועים – גליל ים, הרצליה

תאריך החתונה: 7.10.13


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative