שמלת כלה של דנה

תמונות שמלת כלה מהחתונה של דנה ורועי והמלצת הכלה. עיצוב שמלות כלה של הסטודיו תמרה בכפר סבא.

תמונות מהחתונה של דנה – שמלת כלה אושר

המלצת הכלה

ברגע שנכנסתי לסטודיו ידעתי שזה בדיוק מה שאני מחפשת. החל מהמקום עצמו שמעוצב בטוב טעם ובפשטות, היחס החם שקיבלתי מתמרה ומנטשה והתחושה שרוצים בטובתי. ההתאמה של השמלה היתה מושלמת וזה היה כך הודות לכישרון והידע של התמרה שידעה מה הגזרה הנכונה לי ואיך בדיוק אני ארגיש הכי בנוח. השמלה היית מדהימה, לא הפסקתי לקבל עליה מחמאות. היא היתה ממש נוחה ונשארתי איתה כל הערב גם בשלב הריקודים. תודה לתמרה ונטשה המקסימות על העבודה המושלמת.


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative