שמלת כלה של דבי

תמונות שמלת כלה מהחתונה של דבי ורום והמלצת הכלה. עיצוב שמלות כלה של הסטודיו תמרה בכפר סבא.

מקום המגורים של הכלה: צור יגאל.

מקום החתונה: וילה חלום בחווה.

תאריך החתונה: 20/05/16 (חתונה במאי)

המלצת הכלה

כבר בפגישה הראשונה, שהיתה נינוחה וכיפית, בחרתי את השמלה. תמרה הבינה את הטעם שלי וידעה להנחות אותי ממה עדיף לי להימנע ומה כדאי לחפש בבחירה שלי. כל התהליך התנהל בראש קליל ונעים, בדיוק מה שחיפשתי! מכיוון שהשמלה שבחרתי לא היתה במידה שלי החלטנו לתפור אחד במידותי. גם שאר המדידות התאפינו ביחס הנעים ובגישה המקצועית אך קלילה של תמרה וגם של נטשה, התופרת. התוצאה הסופית היתה מעולה ואמליץ על סטודיו תמרה בעתיד.


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative