שמלת כלה של אסנת

תמונות שמלת כלה מהחתונה של אסנת ודיוגו והמלצת הכלה. עיצוב שמלות כלה של הסטודיו תמרה בכפר סבא.

מקום המגורים של הכלה: אורנית.

מקום החתונה: ויהבית לאירועים.

תאריך החתונה: 07/07/16 (חתונה ביולי)

המלצת הכלה

באמת שאין לי מילים לתאר כמה תמרה מושלמת. הסיפור של מציאת השמלה נשמע לא אמיתי – אמא שלי, אחותי ואני חיפשנו כל אחת בנפרד באינטרנט שמלת כלה בשבילי וברגע שראינו אותה החלטנו שזו השמלה בשבילי, כשדיברנו הבנו שבחרנו אותה השמלה. ישר קבענו והגענו לפגישה, זאת הייתה השמלה הראשונה שמדדתי בכלל והרגע שיצאתי איתה היה מושלם – לא היה ספק שזאת השמלה אבל בשביל ההרגשה ש”בדקתי” מדדתי אחרות אבל ישר חזרתי אליה וסגרתי. בדרך גם התאהבתי בנעליים שתמרה מוכרת ככה שמצאתי שמלה ונעליים בלי בעיה. כל הפגישות עם תמרה והתופרות היו נעימות, רגועות, מקצועיות ושמחות, זה הפך את החוויה לאפילו יותר מרגשת וכייפית. תמרה פשוט אדם מדהים, אכפתי והפכה את החוויה למאוד אישית ושמחה. החלטתי להתלבש בבית אז תמרה הראתה לאחותי איך לסגור את השמלה וזה עבר בלי תקלות. השמלה הייתה מושלמת בחתונה, קיבלתי המון מחמאות והיא הייתה נוחה! לא כבדה, נעימה, אפשר לנשום בה (מחוך גמיש) ולא זזה מילימטר בחזה! הייתי עם הנעלי עקב מהצהריים ועד אמצע הריקודים והיה לי נוח, הנעל מרופדת והעקבים חזקים (נוח יחסית, עקבים גבוהים בכל זאת).


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative