שמלת כלה של אירה

תמונות שמלת כלה מהחתונה של אירה. עיצוב שמלות כלה של הסטודיו תמרה בכפר סבא.

תמונות החתונה של אירה – שמלות כלה

המלצת הכלה

התחתנו ב 7\24 לתמרה הגעתי דרך המלצות מאוד חמות, כשבדקתי באתר שמחתי לגלות שהשמלות של תמרה זה בדיוק מה שאני מחפשת, שמלות איכותיות, קלאסיות ומאוד עדינות! את השמלה שלי לא רציתי לתפור כיוון שלא רציתי להיכנס להוצאות מיותרות וכן מחוסר זמן כיוון שאת השמלה שלי סגרתי חודש לפני החתונה, יאמר לזכותה של תמרה שלא הלחיצה אותי עם תאריכים ועוד בטלפון אמרה שאין לי מה לדאוג ושאנחנו נסתדר.

תמרה קיבלה אותנו בסטודיו המדהים ביופיו והמאוד ביתי שלה, לא הייתי צריכה להגיד הרבה מילים, תמרה ישר קלטה אותי. את השמלה הראשונה שנתנה לי למדוד הייתה בול מה שרציתי וחלמתי עליו!! תהליך המדידות היה מאוד רגוע, משרה בטחון וכייפי!

התופרת של תמרה אישה מדהימה ואשת מקצוע לעניין, רצוי לציין גם אותה לשבח. בחתונה הרגשתי כל כך קלילה ומרחפת בשמלה שכן השמלה שלי הייתה ללא מחוך והייתה מונחת עליי בול. בחתונה לא הפסיקו להחמיא לי על השמלה. לציין שגם את הנעליים קניתי מתמרה, חיפשתי עקב גבוה ונוח וגם שהנעל תהיה איכותית ולא חד פעמית.

אצל תמרה מצאתי בול מה שרציתי, הנעל הייתה כל כך נוחה שרק לקראת סוף הערב נזכרתי שיש לי נעל חליפית ושהיה ניתן להחליף. לסיום רוצה להמליץ לכל הבנות המתלבטות, חשוב ביום הזה לעבוד עם אנשי מקצוע אמינים ואיכותיים כי זה באמת עושה את כל ההבדל! אז מי מכן שמחפשת שמלה קלאסית עדינה ואיכותית מוזמנת לפנות לתמרה! אני מודה מקרב לב לתמרה ונטשה על העבודה הנפלאה שעשו!


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative