שמלת כלה של אורטל

תמונות שמלת כלה מהחתונה של אורטל וסטס. עיצוב שמלות כלה של הסטודיו תמרה בכפר סבא.

תמונות החתונה של אורטל – שמלות כלה עם גב חשוף

המלצת הכלה

בשמלות של תמרה התאהבתי כבר מהיום הראשון שחיפשתי רעיונות לשמלות באינטרנט. כל שמלה שאהבתי, הייתה שלה. ידעתי שאין לי סיבה לבזבז זמן במקום אחר והגעתי ישר אליה. תמרה נתנה לי תחושה מהפגישה הראשונה שהיא מכירה אותי ויודעת בדיוק מה הכי יחמיא לי, ובאמת, כבר בדגם השני שמדדתי- מצאתי את השמלה שלי. לא היה צורך בעוד שינויים, אהבתי אותה כמו שהיא, בלי “אבל”. תמרה מצאה את הדרך להפוך אותה למיוחדת עוד יותר עם עוד כמה נגיעות קטנות, ככה שהרגשתי הכי אני בשמלה. תודה ענקית לשתיכן, נטאשה ותמרה, על שהבנתן בדיוק מה אני מחפשת עוד לפני שאני ידעתי אפילו. מעבר לשמלה מהממת שעליה החמיאו לי אין סוף, מצאתי אצלכן בסטודיו יחס חם, מקצועי ונעים. המלצתי ואמשיך להמליץ בחום לכל כלה לעתיד.

עוד על שמלת הכלה של אורטל >>


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative