שמלת כלה של אופיר

תמונות שמלת כלה מהחתונה של אופיר ואור. עיצוב שמלות כלה של הסטודיו תמרה בכפר סבא.

תמונות מהחתונה של אופיר – שמלת כלה נופר

המלצת הכלה

תמרה מדהימה בכל מובן. מההרגשה הראשונית ותחושת הביטחון שהיא משרה, עד האווירה בסטודיו ובכלל בכל מדידה, הסבלנות, ההקשבה, הצוות המדהים (נטאשה האהובה!), המקצועיות, רמת הגימור של השמלה…..! אחרי חיפוש שמלה אצל 6 מעצבים שונים, הסטודיו של תמרה הוא בלי ספק כמה רמות מעל כל סטודיו אחר, בכל פן אפשרי. כמות המחמאות הבלתי פוסקות שקיבלתי על השמלה רק מחזקת עוד יותר את העובדה שאין בכלל התלבטות- תמרה מספר 1! 🙂 כבר מתגעגעת.

עוד על שמלת הכלה של אופיר >>


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative