שמלת כלה – פז

תמונות מהחתונה של פז שלבשה שמלת כלה נוצצת רקומה במיוחד עם משחקי שקיפויות. שמלת כלה מלאה בתעוזה, מעוטרת בפרחים תלת מימדים להשלמת מראה עדין, נשי וסקסי.

המלצה הכלה

“אין לי מילים לתאר את החוויה המדהימה שהייתה לי אצל תמרה! מהפעם הראשונה שנכנסתי אליה ידעתי שמצאתי את המקום המושלם לשמלת החלומות שלי. תמרה, רגישה, קשובה ואכפתית התאימה לי שמלה בדיוק כמו שחלמתי שגרפה ים של מחמאות! השמלה יפיפה ואיכותית, עם התייחסות לכל פרט קטן בה. תמרה תמיד הייתה זמינה לכל שאלה או התייעצות והיחס החם שלה ניכר בכל שיחה או מדידה. כל המשפחה התאהבה בה! פחות מחודש לחתונה החלטנו להקדים בשבועיים את מועד החתונה, תמרה עשתה מעל ומעבר והצליחה תוך שבוע להכין לי שמלה למועד החדש. ולסיום בנימה אישית, אני חושבת שיש מקומות רבים שמציעים את אותו השירות אבל האיכות והיחס האישי של תמרה הוא שעושה את ההבדל!”

צילום: אריאל אריכא


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative