שמלת כלה – עדי

תמונות שמלת כלה מהחתונה של עדי ושלומי עם המלצת הכלה. עיצוב שמלות כלה של הסטודיו תמרה בכפר סבא.

מקום המגורים של הכלה: רמת גן.

מקום החתונה: שבעאולם אירועים בתל אביב.

תאריך החתונה: 13/04/17 (חתונה באפריל)

המלצת הכלה

תמרה ונטשה! איזה כיף שבחרתי לעבור איתכן את החוויה הזו. כשעברתי על מליון מעצבים באינטרנט, תמרה הייתה הראשונה שבלטה והתאימה לי בעיצוב. התחברנו מהרגע הראשון והיא פשוט קלטה מי אני וישר הבינה איזה סגנון יתאים לי. כששמתי את השמלה, זהו, הבנתי שזו השמלה שלי..שונה בתכלית ממה שרציתי למדוד אבל בול אני! מלאה בפרטים ועדינות, ממש יצירת אומנות. לאורך כל הדרך, תמרה ונטשה היו פשוט מקסימות, הרגשתי בידיים מקצועיות, נעימות ומחבקות. בחתונה הרגשתי כמו נסיכה אמיתית, היה לי כל כך נוח בשמלה, קיבלתי מלא מלא מחמאות ובעיקר הרגשתי בה יפייפיה. לא רציתי להוריד אותה אח”כ. ממליצה באהבה גדולה וכבר מתגעגעת.


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative