שמלת כלה – ניצן

תמונות שמלת כלה מהחתונה של ניצן וטל והמלצת הכלה. עיצוב שמלות כלה של הסטודיו תמרה בכפר סבא.

מקום המגורים של הכלה: הרצליה.

מקום החתונה: ביערגן אירועים.

תאריך החתונה: 19/04/17 (חתונה באפריל)

המלצת הכלה

תמרה מקסימה, מהממת, מצחיקה והורסת! מהרגע הראשון שנכנסתי לסטודיו, דרך המחשבה על השמלה שבחרתי, וכל מדידה… הכל נעשה בדקדוק, במקצועיות מופתית, בהתחשבות אינסופית ובהנאה רבה. תמרה ונטשה המקסימות לא עוצרות לרגע עד שהכל יוצא מושלם כפי שבחזונם בשיתוף מלא עם הכלה. כלכך נהניתי מכל רגע. תמרה מוכשרת בטירוף ומסורה עד הסוף ואוהבת את מה שהיא עושה. התוצאה הייתה נהדרת וקסומה והרגשתי כמו פיה בחתונה. קיבלתי רק מחמאות על כך שהשמלה נתפרה בדיוק למידותיי ומחמיאה בצורה בלתי רגילה. אני ממליצה לכל כלה בחום רב על תמרה.


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative