שמלת כלה – נטע

תמונות שמלת כלה מהחתונה של נטע ועומר עם המלצת הכלה. עיצוב שמלות כלה של הסטודיו תמרה בכפר סבא.

מקום המגורים של הכלה: יפו.

מקום החתונה: שרוניתמשמר השרון.

תאריך החתונה: 29/08/17 (חתונה באוגוסט)

המלצת הכלה

הרגשתי כמו נסיכה! גם במדידות וגם בחתונה עצמה. כל האורחות (וגם האורחים) אמרו שהשמלה כל כך מתאימה לי ולאופי שלי ושהיא לא נראית כמו תחפושת, כל כך עדינה וכל כך לבנה ויפה. החתן (שבהתחלה לא הבין את כל העיסוק סביב השמלה וגם פחד שזה יראה מוגזם- היו הרבה ריבים בדרך) היה עם פה פעור ואמר כל רגע לחברים שלו- ״ראיתם אותה?!״. הרגשתי קצת כמו במייק אובר, קניתי את השמלה מוקדם ותמרה ונטשה היו סבלניות וחיכו מספר לא מבוטל של חודשים כדיי שארד במשקל ולבסוף עשו את התהליך במהירות במיוחד בשבילי, הן מקסימות!!! (היה נהדר להקטין את השמלה חודש לפני החתונה):)

צילום – יהונתן בן חיים

איפור – Iren Hashay


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative