שמלת כלה – אליאה

תמונות מהחתונה של אליאה שלבשה שמלת כלה בעיצוב קלאסי, עדינה בעיצוב רומנטי מנצנץ. שמלת כלה עשויה בדים רקומים בעבודת יד עם גזרה בקווים נקיים.

המלצת הכלה

“הגעתי לסטודיו של תמרה אחרי לא מעט חיפושים עבור השמלה המושלמת. תמרה הייתה כל כך נחמדה ונכונה למצוא יחד איתי בדיוק את מה שאני צריכה מחפשת. השמלות של תמרה פגעו בול לטעם שלי. קלאסיות עם טוויסט ייחודי ומגניב, אם הייתי יכולה הייתי רוכשת לפחות עוד שתיים:). כל אחת יכולה למצוא את עצמה באחת מהשמלות של תמרה.”


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative