שמלת כלה שירן

תמונות החתונה של שירן ודן – שמלת כלה לולה.

המלצת הכלה

איפה בכלל להתחיל?ואיך מתארים חוויה מדהימה כ”כ בכמה משפטים??
אל תמרה הגעתי כ-3 חודשים לפני החתונה. אני לא מהכלות שהיה להן זמן וכח להסתובב ולמדוד אלפי שמלות כלה ולהתלבט (סטודנטית אחרי הכל), רציתי להגיע למקום נחמד ולהנות משירות טוב וכמובן, למצוא את השמלה המיוחלת.
אחרי שחיפשתי לא מעט באינטרנט, מצאתי את תמרה, שבניגוד לשמלות ששאר המעצבים מציגים, מצאתי את עצמי מוקסמת כמעט מכל שמלה בקטלוג המוצג באתר ולא רק משמלה אחת או 2. הקולקציה כל כך מדוייקת ועדינה, בדיוק מה שחיפשתי. אני מהצפון, לא בדקתי שום מקום אחר, לא בצפון ולא בת”א, מבלי להסס, החלטתי לנסוע לכפר סבא לסטודיו של תמרה.
יחד עם אמא שלי ואחותי הגעתי אל תמרה. כבר בטלפון חשבתי שהיא נחמדה, אבל כשנפגשנו פנים אל פנים נדהמתי. תמרה קיבלה אותנו כל כך יפה והקסימה את שלושתינו ברגע הראשון.
ישבנו בסטודיו המהמם שלה, והסברתי לתמרה מה הסגנון שלי, ועל אילו שמלות שמתי עין בקטלוג. מיד היא קלטה את הראש והבינה מה הקו הכללי שלי והוציאה לי שמלות למדוד. ופה אציין- אם השמלות באתר שלה נראות מדהימות, במציאות הן מדהימות עוד יותר! הן לא סתם פוטוגניות!
מדדתי 5, התלבטתי בין 2 וסגרתי על אחת. כך קרה שתוך שעתיים בחרתי שמלה.
שפע של סבלנות ושמחה יש בתמרה. אני לא יודעת איפה פוגשים אנשים כל כך נחמדים ומסבירי פנים. גם כשהתלבטתי בין שתי השמלות (מדדתי כל אחת מהן לפחות פעמיים-שלוש) תמרה לא האיצה בי ונתנה לי את הזמן להחליט מה שאני רוצה. לא האיצה בי לסגור ולא לחצה להחליט מיד שום דבר.
אחרי שסגרנו, הגעתי לעוד 4 מדידות, כאשר במדידה השלישית כבר היתה שמלה מוכנה. אציין גם שבכל מדידה כלולל במפגש הראשון, היינו לבד עם תמרה בסטודיו, קיבלנו את מלוא היחס ותשומת הלב.
תמרה היתה מדהימה לכל אורך הדרך, סבלנית וקשובה, השרתה אוירה נינוחה, הבליטה והצניעה איזורים על פי בקשתי, התלבטה איתי, הסבירה לי כששאלתי ועשתה הכל כדי שאהיה הכי מרוצה שרק אפשר בכל רגע בתהליך. הרגשתי וידעתי שאני בידיים טובות ושפה שום דבר לא יכול להשתבש. חיכיתי בקוצר רוח לכל מדידה ובכל פעם זה היה מרגש וכיף מחדש!
כמובן שהשמלה יצאה מושלמת, קלאסית ועדינה ובדיוק מה שרציתי. היתה מאוד מאוד נוחה והיה לי קשה להיפרד ממנה!
תמרה יקרה, אני באמת לא יודעת איך להודות לך! אני מבטיחה לחזור ולבקר אותך כי הפרידה הזאת קשה מדי 🙂
זאת הזדמנות להגיד תודה גם לנטשה המקסימה!!! כל כך מדוייקת ונעימה! שתיכן פשוט מדהימות והיה לי כל כך כיף!!! תודה תודה תודה!
בהמון כנות ואהבה
שירן 23.10.2012


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative