שמלת כלה – רותם

תמונות מהחתונה של רותם שלבשה שמלת כלה בעיצוב כפרי מדגם רותם מקולקציית “סיפורי הנסיכות” שלנו בעיצוב קלאסי קליל, מנצנץ ונקי.

שמלת כלה כפרית

המלצה הכלה

“אל תמרה הגעתי דרך הפייסבוק כי פשוט נדלקתי על שמלה מסוימת, כאשר הגעתי לתמרה לסטודיו מצאתי כבר 4 אופציות רלוונטיות!! הבדים כ”כ רכים ונעימים קלי משקל ואיכותיים הרגשתי כאילו אני ללא שמלה בכלל! חזרתי לסטודיו בשנית למדוד את השמלה שרציתי לסגור- תמרה אמרה לי רגע והוציאה שמלה חלומית קסומה ומושלמת מהקולקציה החדשה שלה. ביקרתי אצל המון מעצבות ועל אף שמלה (עד זאת …) לא אמרתי וואו. הרגשתי שזו השמלה שחיפשתי וענתה על כל הציפיות שלי. תמרה קראה לשמלה על שמי וזה כמובן חיזק עוד יותר את ההרגשה כאילו שהיא נתפרה רק עבורי… תמרה וצוות הסטודיו אתן אלופות!!!! אוהבת אתכן נתתן לי את ההרגשה הכי הכי קסומה וחלומית והרגשתי כמו סינדרלה ללילה אחד. התהליך אתכן היה מרגש מקצועי ונעים. תמשיכו לשמח ולרגש כלות וחתנים עם העבודה שלכן.”

צילום: Liron Erel


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative