שמלת כלה – רותם

תמונות מהחתונה של רותם שלבשה שמלת כלה עדינה עם רקמה בעבודת יד יחד עם גב חשוף ונצנוץ עדין. שמלת כלה שיפון נסיכותית.

שמלת כלה עדינה עם כתפיות

שמלת כלה שיפון נסיכותית

המלצה הכלה

“הספקית הראשונה שסגרתי לחתונה. היו לי רק 3 חודשים לארגון וידעתי שלתפור שמלה לוקח זמן. תמרה היא הראשונה שהייתי אצלה לבחירת שמלה וגם האחרונה. בגלל שאני במידה גדולה, לא יכולתי ממש לסגור עלי את השמלות בתהליך הבחירה, אבל תמרה הרגיעה וגרמה לי לראות איך זה יראה בסופו של יום. המקצועיות והאיכות פשוט בלי תחרות. השמלה שבחרתי הייתה שקופה בחלקה העליון ותמרה שינתה אותה בשבילי כי לא רציתי ממש שקוף. תהליך המדידות אצלה פשוט מטורף. ראיתי איך ממש “בונים” עלי את השמלה. השמלה שלי הייתה בעלת הרבה פרטים קטנים וחרוזים בחלק העליון, מה שהלחיץ אותי. פחדתי שיפלו תוך כדי הריקודים, או אפילו לפני. תקשיבו, לא היתה תזוזה של מילימטר. הייתי כל הערב עם אותה שמלה למרות שהייתה לי עוד אחת למקרה שיהיה לי חם/לא נוח לרקוד איתה. בסוף הייתי איתה כל הערב. גם אחרי לא ממש רציתי להיפרד ממנה”

צילום: יוסי בן חיים


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative