שמלת כלה של רוית

תמונות החתונה של רוית – שמלת כלה

המלצת הכלה

אל תמרה הגעתי לאחר חיפושים רבים באתרים שונים באינטרנט, רציתי שמלת כלה שתהיה מיוחדת ותשאיר רושם ויחד עם זאת תהיה עדינה ונוחה. היא היתה המעצבת השניה שהגעתי אליה ומיד ידעתי שזה המקום בשבילי. נדלקתי על שתי שמלות ולא ידעתי מה לבחור, לבסוף הוחלט לשלב בין השתיים ויצאה שמלה פשוט מושלמת!!!

לכל אורך הדרך תמרה היתה מאוד מקצועית, שמה לב לפרטים הקטנים, לא ויתרה ולא התפשרה גם כשהיה צורך בתיקון ובמדידה נוספת. בכל מדידה הייתי לבד בחנות וכל תשומת הלב הוקדשה רק לי, תמרה ונטשה דאגו שכל חלק בשמלה ישב במקום הנכון והכי חשוב- שיהיה לי נח. כל פעם שהגעתי התקבלתי בחיבוק חם וחיוך ענק, תמרה תמיד דאגה לשבת איתנו כמה דקות ולשאול מה נשמע ואיך מתקדם.

ביום הארוע התארגנו באולם, הגעתי עם אמא כמה ימים קודם לקחת את השמלה ותמרה הסבירה לה איך להלביש אותי. בפועל, חברה הלבישה אותי באולם ואמא הסבירה לה לפני איך לסגור את השמלה, ביום עצמו היא הלבישה אותי בקלות.
יחד עם השמלה קיבלתי מתמרה גם של, הינומה ותכשיטים, הכל ביחד במקום אחד מותאם באותו סגנון מבלי להתרוצץ ולחפש. יותר מושלם מזה-יכול להיות?!?!?
דבר נוסף- במדידה האחרונה הייתי מאוד לחוצה וקצת בכיתי, תמרה ונטשה ליטפו והרגיעו, היו הכי מדהימות שיש! והכי הכי חשוב- השמלה לא הפסיקה לקצור מחמאות!!! כולם החמיאו על השמלה היפה והמיוחדת, הרגשתי בה הכי נח באולם ולא הפסקתי לרקוד להשתולל עד 2 לפנות בוקר!


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative