שמלת כלה – רגב

תמונות החתונה של רגב – שמלת כלה.

המלצת הכלה

אני בכלל לא עשיתי את הסיבוב המפורסם בדיזינגוף. דודה שלי זרקה לי את השם של תמרה, נכנסתי לאתר ומיד הבנתי שהסגנון מתאים לי. נכנסתי לסטודיו של תמרה כשלושה חודשים לפני החתונה, הסתכלנו באלבומים, מדדנו, החלטנו ונטשה התופרת המקסימה לקחה מידות. לא האמנתי שאני אצא עם שמלת כלה מהמקום הראשון שנכנסתי אליו אבל זה קרה ואני כל כך שמחה שזה קרה. לאורך כל התהליך היחס היה חם, נעים ואדיב ובסופו של דבר השמלה הייתה מושלמת. הרגשתי הכי יפה והכי מיוחדת ועדיין הכי אני. כמות המחמאות שקיבלתי היא אינסופית, בקיצור, לא יכולתי לעשות בחירה מוצלחת יותר.

אני מניחה שאפשר למצוא שמלת כלה יפה בעוד הרבה מקומות אבל לא את תמרה ונטשה… שתיהן גרמו לי להרגיש כל כך טוב ונוח. האמת היא שבמקור לא תיכננתי להוציא כזה סכום על שמלה אבל זה היה שווה כל שקל!


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative