שמלת כלה – עדי

תמונות מהחתונה של עדי שלבשה שמלת כלה מלאה מסתורין ועוצמה. שמלת כלה מעוצבת בגזרת A, נפוחה עם שובל ארוך המעניקה מראה זוהר.

המלצה הכלה

“תמרה הייתה השנייה שהייתי אצלה כשחיפשתי שמלת כלה.. ראיתי אצל תמרה שמלות מדהימות ותמרה עשתה עלי רושם של בחורה מקצועית ברמות קשות אך כמו כולן, חששתי לסגור כלכך מהר והלכתי לעוד כמה וכמה מקומות ותמיד השמלות של תמרה היו לי בראש (אחת במיוחד שלימים הייתה השמלה שלי).. חזרתי לתמרה, מדדתי הכל שוב, היא הייתה סבלנית ונעימה. ידעתי בדיוק מה אני רוצה והחלטנו יחד לקחת את הדגם שראיתי ואהבתי אבל לתפור אותו מחדש עם כמה שינויים קטנים שרציתי 🙂 תמרה זרמה איתי על הכל, הבינה אותי ואת הראש שלי הכי טוב שאפשר לצפות ממעצבת שמלת כלה שתבין.. היו מקומות שגם הציעה לי הצעות שבדיעבד היו נכונות ואני מודה לה על כך.. בחרתי בה וקיבלתי את שמלת החלומות שלי!! תמרה היא הכי מקצועית ופרפקציוניסטית שתפגשו, הכל אצלה מושלם והיא לא מפספסת כלום, הבדים הכי נעימים מכל המקומות שמדדתי ויחד עם כל זאת היא מקסימה ונעימה והיה לי תהליך מדהים איתה. הכי ממליצה לכן בעולם! מבטיחה לכן שתהיו מאושרות!!!”

צילום: ברי חיון


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative