שמלת כלה של עדי אוסט

תמונות שמלת הכלה של עדי – שמלת כלה אמילי

המלצת הכלה

השירות מצויין. היחס חם ואוהב. הקפידו על התאמה מושלמת של השמלה לגוף שלי ולאופי שלי וכמובן לדרישות שלי. זה הרבה יותר מבגד או שמלה, זאת חוויה, במיוחד כשיש יחס וכימיה כזאת. אין לזה תחליף.

תודה לתמרה וגם לנטשה המקסימות על היחס האישי, החם והמקסים. מעבר למקצועיות ולשירות המצויין, הייתה בינינו כימיה מהרגע הראשון שנפגשנו. תמיד התקבלתי בחיוך, חיבוק ונשיקה. בפעם הראשונה שהגעתי לסטודיו של תמרה היא נתנה לי דגם של שמלה למדוד, שמלה שהתאימה לאופי שלי. הרגשתי מה שלא הרגשתי מעולם – הרגשתי נסיכה!

השמלה שנתפרה עבורי הייתה באיכות גימור גבוהה ביותר עד הפרט האחרון… כל חרוז וכל חוט היה במקום ומעבר לזה, השמלה יצאה הרבה מעבר למה שציפיתי. כל שלב ושלב בבניית השמלה היה חוויה בלתי נשכחת. המדידות האחרונות של השמלה גרמו לי להתרגש ולא יכולתי שלא לבכות מאושר.

לתמרה ונטשה היה חשוב שהשמלה תהיה מושלמת בשבילי ושכל מה שהן רצו זה שאני אצא מאושרת לחתונה שלי וזה באמת מה שקרה. השמלה הייתה מושלמת. קיבלתי המון תגובות מדהימות על השמלה ובמיוחד שלא יכלה להיות שמלה יותר מתאימה בשבילי ביום החתונה שלי.

אני חושבת שאין תחליף לחוויה כזאת במיוחד כשעובדים עם אנשים שמרגישים שאכפת להם ממך, שיש אוזן קשבת ושרוצים את הכי טוב בשבילך.


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative