שמלת כלה סמדר

תמונות החתונה של סמדר – שמלת כלה

המלצת הכלה

מהרגע הראשון בו יצרתי קשר עם תמרה בטלפון לתיאום מועד בו אגיע אל הסטודיו, הבנתי שאני משוחת עם אשה נעימה וחייכנית. ואכן, הגעתי אל הסטודיו מלווה באחותי והאחיינית הקטנה שלי ואת פנינו קיבלה תמרה בחיוך גדול ומזמין. היא התייחסה אל שלושתנו בצורה נפלאה ולא עשתה פרצופים על כך שהבאתי אל הסטודיו שלה ילדה בת 6, להיפך!
לאחר תיאור די קצר של השמלה אותה אני מדמיינת, תמרה נתנה לי 4 שמלות למדוד. מתוכן 3 היו נהדרות והתאימו מאוד לטעם שלי. השמלה הראשונה שמדדתי, היא גם זו שבחרתי. תמרה ידעה לקלוע בול לתיאור שלי, תוך כדי כך שהיא לוקחת בחשבון את הגזרה שלי ואפילו את הפחד של החתן מתחרה 🙂
לא הייתה לתמרה שום בעיה לבצע שינויים קטנים לפי בקשתי בשמלה (הורדה של פרטים והחלפתם בפרטים אחרים). בכל פעם שהגעתי אל הסטודיו למדידות, תמרה קיבלה אותי ואת המלוות שלי בחום ובנעימות, הקשיבה לבקשות ולחששות ונתנה מענה להכל!
אין ספק שתמרה היא מעצבת מוכשרת עם סגנון קלאסי ונקי. עם זאת, כל שמלת כלה שלה מיוחדת ושונה!
וכמובן, שאסור לשכוח את נטשה, התופרת המקסימה והמדוייקת בעבודתה, בעלת הידיים המקצועיות!


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative