שמלת כלה – מורן

תמונות החתונה של מורן – שמלת כלה.

המלצת הכלה

שמי מורן והתחתנתי ב 15.10.12 (נשואה כבר שבוע 🙂 לאחר האירוע יש כמה אנשים יקרים שמגיע להם מילות שבח והערכה וכאן רציתי להמליץ על הסטודיו של תמרה בכפר סבא.
כל מי שרוצה להראות כמו נסיכה אצילית וקלאסית צריכה לבוא לראות את השמלות המהממות שתמרה מעצבת.
לתמרה הגעתי באמצעות האינטנרט. חיפשתי תמונות של שמלות והיא השנייה והאחרונה שהייתי אצלה בסבב חיפוש השמלה. ראשית כל התאהבתי בעיצובים ואח”כ בתמרה.
היא והתופרת המקסימה נטאשה, הכינו לי שמלה חדשה לגמרי שהורכבה מ2 שמלות כלה מוכנות שאהבתי.
התוצאה הייתה מושלמת. בחתונה לא הפסיקו להחמיא לי ולדבר על השמלה! יום אחרי קיבלנו טלפונים מצד החתן ומצד הכלה וכולם דיברו על השמלה! על איך שהיא החמיאה לי ועל כמה שהייתי בה אצילית.


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative