שמלת כלה של מאיה

תמונות החתונה של מאיה – שמלת כלה אושר.

המלצת הכלה

אח, תמרה! פשוט מושלם! הגעתי לתמרה אחרי שראיתי את השמלה שלה בתמונות בחיפוש בגוגל – ננעלתי על השמלה הזו רציתי רק אותה!

הגעתי לתמרה למדידה והשמלה לא ישבה עלי טוב בכלל. תמרה, בלי להסס הביאה לי שמלת כלה אחרת שהתאימה לי בול וישבה עלי מעולה ובאותו רגע סגרנו.

כבר מההתחלה ראיתי שמדובר במעצבת שמלות כלה מקצועית שמקשיבה לבקשות שלי לגבי השמלה. היה לי חשוב שהשמלה תהיה הכי אכי שאפשר וזה באמת מה שהיה! הרגשתי שביחד עיצבנו את השמלה – ואם היה משהו שהיא חשבה שלא יהיה יפה היא אמרה ולא נתנה לי לעשות משהו שלא יראה טוב. השמלה יצאה מדהימה! לא הפסיקו להחמיא לי עליה וכולם אמרו שהיא בדיוק אני – אז המטרה הושגה ובדרך הכי נעימה וכייפית שיש.

כל פעם שהייתה מדידה שמחתי להגיע לתמרה. היחס החם והאישי, תשומת הלב לפרטים הקטנים, התאמת השמלה בדיוק אלי – כל אלו עשו את ההבדל וגרמו לי להרגיש שאני בידיים טובות.

בנוסף, תמרה עזרה לי להתאים נעליים לשמלה ונתנה לי תכשיטים ליום האירוע. התייעצתי איתה גם לגבי האיפור והשיעור והיא נתנה לי טיפים טובים וחשובים כדי ליצור את המראה השלם והמושלם.

תמרה מקסימה והיה כיף עצום להעביר איתה את החודשים לפני החתונה.


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative