שמלת כלה לידיה

תמונות החתונה של לידיה – שמלת כלה אביב.

המלצת הכלה

התחלתי בחיפושי שמלת כלה אצל תמרה וכמובן שלא המשכתי לשום מקום אחר.

תמרה היא בן אדם נהדר וחם מאוד, אצלה תשכחו שבאתם לבעל מקצוע – האווירה אצלה בסטודיו משפחתית ואינטימית. מדדתי בסך הכל 3 שמלות, כאשר כבר הבנו שאת השניה ניקח. בחרתי את הדגמים מהקטלוג שבאתר הבית – כאשר את השמלה הראשונה בחרתי בגזרה שתמיד חלמתי עליה, גזרה שניה נבחרה בהמלצת תמרה, ואת השלישית מדדתי מתוך סקרנות. באתי בראש פתוח למצוא את השמלה שמתאימה לי יותר מכל, ואף שהשמלה הראשונה באמת נראתה טוב מאוד, המשכתי למדוד.

השמלה השניה נראתה מדהים, מעבר למילים. כבר הייתה במידה שלי ובצבע שקסם לעורי מאוד, ובחיים לא הייתי חושבת שזה צבע השמלה שיהיה לי (אני חושבת שניתן לקרב את תיאור הצבע לצבע שמנת). ומי המליץ על השמלה הזו דווקא, ודווקא בגלל צבעה – תמרה! תמרה התאמה לי הינומה ועגילים וצמיד שתאמו לשמלה באופן מושלם.

בסלון מבחר יפהפה של תכשיטים לכלות. כאן זה המקום לומר שהשמלות של תמרה נוחות להפליא, בכולן יש הקפדה על בדים איכותיים מאוד ששומרים על המראה שלהם לאורך כל יום החתונה – לא עוגות תפוחות ולא קצפת מחניקה ולא כלוב קשיח במסווה של מחוך, המככב אצל מעצבים אחרים.

הגזרה הקלאסית אפשרה לנוע בחופשיות והכל היה תפור נהדר אפשר לא לפחד שמשהו ייתפס או ייפרם. בשום שלב ביום החתונה לא הרגשתי לא גירודים ולא לחצים משום חלק בשמלה, גם לא מהחצאית התחתית. יכולתי לנוע ולרקוד בחופשיות (והיה לנו ריקוד חתן כלה מאתגר וכמובן ריקודים לאורך כל החתונה אל תוך הלילה). השמלה הדגישה כל מה שצריך והסתירה כל מה שכדאי להצניע. השמלה הייתה מלאת הדר ויוקרתיות – וללא מחשופים מוגזמים. המקצועיות של תמרה בשילוב האופי הנהדר ואהבה למקצוע הופכות את הסלון כלות שלה למקום שחובה לבקר בו!


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative