שמלת כלה – יאנה

תמונות החתונה של יאנה – שמלת כלה אושר.

המלצת הכלה

תמרה ונטשה ה-מ-ד-ה-י-מ-ו-ת!! מדדתי שמלת כלה של תמרה וידעתי שזה מה שאני רוצה ומחפשת . ממליצה בהרבה חום ואהבה , כניסה לסטודיו זה לקבל רוגע,תמיכה ומסירות לדעת שאת בידיים טובות עיצוב מרשים והרבה חום כולם התלהבו ולא הפסיקו להחמיא, השמלה יצאה מדהים ובדיוק מה שרציתי – המדידות הן בפרטיות ונינוחות מלאה עם תמרה והעוזרת המדהימה נטשה שתמכה גם כן. רציתי לומר לכן תמרה ונטשה תודה על החום אהבה על מסירות ועל הימים הנפלאים שעברתי איתכן בכל מדידה ומדידה השמלה יצאה מדהימה , נתתן לי להרגיש שזהו היום שלי כמו נסיכה!!!!!!


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative