שמלת כלה – הגר

תמונות החתונה של הגר – שמלת כלה אושר.

המלצת הכלה

תמרה תמרה תמרה… האישה והאגדה. אחרי חיפושים לא מעטים הגעתי לתמרה עם אימא שלי. לפני שמצאתי שמלה, מצאתי את תמרה. איזה. אישה מקסימה. ואז גם באה השמלה. לא סגרנו באותו יום כי עוד התלבטנו על שמלת כלה במקום אחר. אבל איך שיצאנו מהסטודיו ידענו שנחזור.
תמרה הייתה מאוד שרותית וקשובה. עשתה בשבילי, יחד עם נטשה המקסימה, את כל השינויים שרציתי בשמלה. כל מדידה אצלה הייתה חוויה. השמלה הייתה מאלפת. בדיוק כמו שרציתי שתהיה..


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative