שמלת כלה – איילת

תמונות מהחתונה של איילת שלבשה שמלת כלה יוקרתית בעיצוב אלגנטי עם שפע של בדי תחרה צרפתית. שמלת כלה עם שובל עשיר ומרהיב.

המלצה הכלה

“תמרה המהממת. אישה מקסימה ומעצבת בחסד. כבר מההסתכלות הראשונית על השמלות שלה בפייסבוק ידעתי שאלך על זה. תמרה הייתה מדהימה מהרגע הראשון, כל השמלות שמדדתי אצלה היו יפות, אבל כשמדדתי את שלי כולנו ידענו שאבחר בה. למרות שהשמלות שלה מחמיאות ומושלמות כפי שהן, כל שינוי שרציתי היא עשתה. רציתי שהיא תרחיב לי מעט את הכתפיות וטיפה תקטין את הפתח בגב. התוצאה הייתה מושלמת! זה לא נראה כאילו היא הוסיפה משהו מרוב שזה היה טבעי. היא הייתה נעימה לעבודה גם עבורי וגם עבור בנות המשפחה שלי שהתקבלו בכל המדידות בהמון אהבה וסבלנות. מומלצת מאוד!”


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative