שמלות כלה

077-9979877

שמלת כלה שלי

כשעברתי לסטודיו החדש שלי בתחילת השנה כמה כלות שלי הביאו לי סחלבים במתנה שעד היום מקשטים את הסטודיו. איך ידעו להביא דווקא סחלבים? אני נורא אוהבת סחלבים ובאמת יש בהם משהו אצילי ויוקרתי. מתאים לסטודיו לשמלות כלה. תוך כדי עבודה על הקולקציה, התבוננתי בסחלב הלבן-לבן הזה ופתאום ראיתי שמלה – גבעולית, נפתחת בצורה אלגנטית עם זרימה כלפי מטה, מותן צרה. שמלה אלגנטית, נקייה ומתוחכמת.


| בחזרה ל שמלות כלה - קולקציה "זוהר של פעם" |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-9979877

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-9979877


המלצות


2 Responses to שמלת כלה שלי

  1. נעמי

    חיפשתי בהרבה מאוד מקומות שמלה פשוטה אך אלגנטית, שתדגיש את קו החזה אבל הכל יהיה עדין מאוד ופשוט. ברגע שמדדתי את השמלה הזאת אצל תמרה ידעתי שזאת ה-שמלה שארצה ללבוש ברגע המיוחד ביותר בחיי. תמרה היקרה, תודה על כל העזרה, החתונה הייתה מדהימה והרגשתי נפלא ולך חלק לא קטן בהרגשה הזאת.
  2. עדי

    תמרה ונטשה המדהימות!! אתן עושות עבודת קודש! אחרי שהייתי אצל 7 מעצבים\סלונים הגעתי לתמרה, הייתי ממש קרובה לבטל כי חשבתי שכבר מצאתי את השמלה. החלטתי בכל זאת לקפוץ לתמרה וזה היה מושלם! באותו הרגע התאהבתי בשמלה (שלי) המהממת וידעתי שהיא בשבילי, היא לא הייתה דומה לאף שמלה שאי פעם ראיתי.. אפילו חברה אמרה לי שהיא חושבת שזו המשרה הכי יפה שהיא ראתה בימי חייה, הגזימה? הפעם לא:)! החוויה מושלמת, מקשיבים למה שאת רוצה, ממליצים לך מה נכון והחלק שהכי אהבתי הכל היה כמו שצריך בלי פוצי מוצי שראיתי קורה בכל המקומות האחרים. אם את רוצה שמלה שתתאים לקווים הנקיים שלך, תשמור על האישיות ותגרוף ים מחמאות- סטודיו תמרה זה בשבילך!! אני רק רוצה להודות שוב לתמרה ונטשה שבזכותן הייתה לי שמלת חלומות- תודה!
תמליצי על שמלת הכלה

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

רח' הכרמל 18 כפר סבא 077-9979877 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל פרסום אתרים | עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative