שמלות כלה

077-9979877

שמלת כלה ענבר

הדגם הזה נולד מתוך הבד שלו, תחרת סוטאז’ מדהימה ומיוחדת שמאפשרת כל כך הרבה. כשראיתי את התחרה הזו בפעם הראשונה – הרגשתי כאילו אני מחזיקה ביד פלסטלינה שממנה אני יכולה פשוט לפסל שמלה – כל פרח בתחרה הזו ניתן להפריד ולחבר מחדש, לבנות אפליקציות, לעשות שילובים, התחרה פשוט “דיברה”  אלי וככה שמלת הכלה “ענבר” נולדה.


| בחזרה ל שמלות כלה - קולקציה "זוהר של פעם" |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-9979877

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-9979877


המלצות


2 Responses to שמלת כלה ענבר

  1. עופרה

    אני מתה על תחרה. עוד לפני שהגיע הטרנד של התחרה לשמלות כלה תמיד דמיינתי ששמלת הכלולות שלי תהיה מעוטרת בבדי תחרה אווריריים. יש המון שמלות כלה מתחרה שנראות זול. את לובשת את השמלה ומרגישה כמו וילון עתיק בדירה של הסבתא. אבל לא במקרה של תמרה. השמלה נראתה יוקרתית, הרגשתי מלכה – מיליון דולר! האיכות של הבד ושל התפירה ברמה הכי גבוהה שיש. התחרה גדולה בעלת טקסטורה מיוחדת ואצילית, משתלבת יפה עם פרטי השמלה והגימורים. מאוד אהבתי את החלק העליון והגב המיוחד של השמלה. תמרה טיפה התאימה למידת החזה שלי וזה ישב בול והחמיא מאוד.
  2. רינה

    אני ממש אוהבת תחרה, אני חושבת שבמיוחד בשמלות כלה זה מוסיף הרבה מאוד – עדינות ושלווה, יוקרה ונשיות. השמלה נראית מדהים, אני מאוד אוהבת את עיצוב החלק האחורי שלה – הגב החשוף עם פרטי התחרה.
תמליצי על שמלת הכלה

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

רח' הכרמל 18 כפר סבא 077-9979877 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל פרסום אתרים | עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative