שמלות כלה

077-9979877

שמלת כלה סתיו

מי מפחדת מתחרה? רוב הכלות שלי אוהבות קוים נקיים, עיצובים עדינים אבל חלקן פוחדות מתחרה. חושבות שזה “יותר מדי”. אז הנה בשורה – לא צריך לפחד!. דגם סתיו הוא בדיוק בשבילכן. תחרה כל כך רכה, אוורירית, בגוון פודרה עדין וסוד – הסוד של השמלה טמון בהשתקפויות שבה ויוצרות את התנועתיות שבשמלה, ובתנועתיות הזו טמון הקסם שלה. זו שמלה כל כך עדינה ונקייה ומחמיאה – לא לאוהבות התחרה בלבד.


| בחזרה ל שמלות כלה - קולקציה "זוהר של פעם" |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-9979877

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-9979877


המלצות


3 Responses to שמלת כלה סתיו

  1. אנה

    התחתנתי בקיץ שעבר, את הערב החשוב בחיי עשיתי עם השמלה המדהימה הזאת. התחרה המושלמת שנפלה לאורך רגליי, עד היום כולם מדברות על השמלה. תמרה היית חלק מהערב החשוב הזה והשמלה הייתה חלק בלתי נפרד ועשתה אותי מאושרת מאוד!
  2. אגם

    תמיד חשבתי שבחתונה שלי אלבש שמלה ארוכה לא נפוחה עשויה מתחרה. בזכות ההכוונה המקצועית של הסטודיו (שהפך למשפחה נוספת בשבילי) – והתגובות היו מעולות! תודה רבה לכל הצוות המדהים שליווה אותי עד ליום החתונה שלי. ממליצה בחום על עיצוב שמלות כלה תמרה בכפר סבא!
  3. אלונה

    התחתנו לפני מס’ שבועות, ולאורך כל תקופת החיפושים ידעתי שאני רוצה גב חשוף בצורה עדינה, שמלה עם תחרה שנופלת מקסים עם שילוב של אבנים או פנינים. מהרגע שנכנסתי לסטודיו של תמרה בכפר סבא הרגשתי נעימות, משפחתיות, חיוך ואת העזרה האמיתית אותה חיפשתי. השמלה ישבה עלי בדיוק כמו שרציתי, הרגשתי מדהים בערב החתונה. תודה על הכל!
תמליצי על שמלת הכלה

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

רח' הכרמל 18 כפר סבא 077-9979877 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל פרסום אתרים | עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative