שמלות כלה

077-9979877

שמלת כלה סאקורה

השראות רבות מגיעות מן הטבע, ולעתים קרובות מפריחה ומפרחים. למזלי, מצאתי את הבד המופלא הזה שבו יכולנו ממש לצייר ציור עם דוגמת התחרה – לפרק אותה ולהרכיב אותה מחדש במראה עדין ובסגנון יפני, בניחוח פריחת הדובדבן. יש בשמלת הכלה הזו משהו מאויר וציורי, כמעט אמנותי. זו היא שמלת מחוך, מחמיאה ותומכת בקווים הנשיים הטבעיים – מדגישה את מה שצריך להדגיש ומסתירה את מה שצריך להסתיר.


| בחזרה ל שמלות כלה - קולקציה "חוויה אורבנית" |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-9979877

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-9979877


המלצות


One Response to שמלת כלה סאקורה

  1. רוני

    מהרגע שנכנסתי לאתר האינטרנט של תמרה ידעתי ששם אני סוגרת את חיפושי השמלה, היא המעצבת הראשונה שפגשתי ובאותה פגישה כבר סגרתי! לא היו יותר שאלות. התהליך של המדידות היה נעים, מרגש וחוויתי, ולא פחות חשוב מכך מקצועי לאורך כל הדרך! היה לי שקט נפשי שהשמלה שלי תהיה מהממת ואכן המחמאות לא הפסיקו להגיע! ממליצה בחום! הסגנון מאוד ברור, עדין, יפה ולא מתיימר והיה לי נוח בטירוף להשתולל בחתונה!!
תמליצי על שמלת הכלה

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

רח' הכרמל 18 כפר סבא 077-9979877 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל פרסום אתרים | עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative