שמלות כלה

077-9979877

שמלת כלה זהר

שמלת תחרה קלאסית ויוקרתית בעלת מחשוף V עמוק הממשיך בקו אחד עם הכתפיות ועם החצאית למראה ארוך, מתמשך, אחיד וגבעולי. שמלת כלה זהר היא שמלה עשירה מאוד בזכות התחרה המחורזת הרכה והאיכותית מחד אך מאוד עדינה ונקיה מאידך בזכות הגזרה – והשילוב הזה יוצר את המראה האצילי שלה. בכתפיות השמלה מתקיים דיאלוג בין שקוף לאטום והן מתמזגות עם המחשוף העמוק – וכל אלו יוצרים יחד מראה רומנטי, קליל, מחמיא – שכולו נשיות מתפרצת.


| בחזרה ל שמלות כלה - קולקציה "חלום בשחור ובלבן" |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-9979877

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-9979877


המלצות


תמליצי על שמלת הכלה

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

רח' הכרמל 18 כפר סבא 077-9979877 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל פרסום אתרים | עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative