שמלות כלה

077-9979877

שמלת כלה אלומה

שמלת תחרה לבנה בעלת קווים אורכיים המחמיאים מאוד לגוף ומקנים לו מראה ארוך וגבעולי. קווי המחשוף והכתפיות המיוחדות מוסיפים לשמלת הכלה הרבה עניין, אך במקביל גם עדינות ורוגע. השמלה עשויה תחרה כל כך עדינה וכל כך לבנה במרקם אחיד היוצרים מראה עדין המדגיש את הגוף מחד, אך ניתן לחוש בשמלה מאוד בנוח מאידך. כל המראה המתקבל הוא אוורירי ומרחף.


| בחזרה ל שמלות כלה - קולקציה "חוויה אורבנית" |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-9979877

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-9979877


המלצות


One Response to שמלת כלה אלומה

  1. אסנת

    הגעתי לתמרה אחרי שחיפשתי שמלות כלה קלאסיות באינטרנט ונתקלתי בשמלה אחת מהממת. כאשר הגעתי זו הייתה השמלה הראשונה שמדדתי וסגרתי תוך שניה. השמלות של תמרה פשוט קלאסיות, אציליות ויפהפיות, בדיוק כמו תמרה עצמה. מהשניה הראשונה היה לנו קליק, ראיתי שהיא מקצועית בטירוף ובאמת אכפת לה מהכלות שלה. גם אמא שלי שמתעסקת באופנה ישר הבינה שתמרה היא לא עוד מעצבת, אלא ה- מעצבת. לאורך כל המדידות היא ונטשה היו פשוט מקסימות, שמו לב לכל פרט וממש הקשיבו לבקשות שלי. החיוך והנימוס שלהן ממש הפך את המפגשים האלה לכיפיים ואין לתאר כמה מחמאות קיבלתי בערב עצמו ובימים שאחרי על השמלה. כולם אמרו שהשמלה הייתה פשוט מדהימה!
תמליצי על שמלת הכלה

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

רח' הכרמל 18 כפר סבא 077-9979877 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל פרסום אתרים | עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative