שמלות כלה

077-9979877

שמלת כלה אושר

הכלות שלי הן אלו שהופכות את השמלות שלי למה שהן. הכלות הן אלו שמפיחות בשמלה חיים והכלות הן גם אלו שבד”כ נותנות לשמלות את שמן. רוב השמלות שלי קרויות על שם אותה כלה שלבשה את הדגם לראשונה, זאת שהעבירה אותה מן הקולב אל היום המאושר בחייה. אז תחשבו על השמחה שלי שהדגם הזה קיבל את השם הנפלא “אושר” בזכות הכלה הראשונה שלבשה אותו. אין דרך טובה יותר לתאר את שמלת הכלה הזו במילה אחת.


| בחזרה ל שמלות כלה - קולקציה "זוהר של פעם" |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-9979877

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-9979877


המלצות


3 Responses to שמלת כלה אושר

  1. בשמת מרחובות

    כל החוויה עם תמרה היתה נהדרת. מאוד אהבתי גם את המדידות, ובעיקר את התוצאה הסופית. השמלה נראתה נהדר, בול מה שרציתי, והחמיאה לי מאוד. במדידות גם תמרה וגם נטשה נתנו הרגשה של משפחה, והיתה אווירה חיובית ונעימה מאוד. מומלץ בחום!
  2. מאיה

    הסטודיו של תמרה היה התחנה השנייה שלי בחיפוש שמלת הכלה המושלמת, ולאחריה תוכננה רשימה ארוכה של פגישות עם מעצבי שמלות אחרים. בשנייה שהתחלתי למדוד את השמלות של תמרה, ידעתי שאני אבטל את כל הפגישות הבאות שקבעתי – לא היה לי ספק ששמלת החלומות נמצאה! מאותו רגע, כל ביקור בסטודיו המהמם של תמרה היה חוויה מדהימה ובלתי נשכחת, מלאה בקסם ורוגע שלא ניתן לתאר! בכל פעם שנכנסתי לשמלת הכלה שלי התאהבתי בה מחדש! חשוב לי לציין במיוחד לא רק את העיצוב המהמם של תמרה המוכשרת, אלא גם את איכות התפירה והבדים שנבחרים בקפידה! כל תפר וכל בד שמרכיב את השמלה הוא מדויק ונכון, ואין ספק שזה תורם המון למראה הסופי! אני רוצה להודות מכל הלב לתמרה ולנטשה המקסימות שהפכו אותי לנסיכה! הפכתם את החוויה ואת התוצר הסופי למשהו בלתי נשכח, והמחמאות לא הפסיקו לזרום. בקצרה – רוצו לסטודיו של תמרה!
  3. עדי

    תמרה – מעצבת שמלות כלה מהממת. לא הפסיקו להחמיא לי כל הערב. המחמאות הכי טובות היו שלא יכלו לדמיין אותי בשמלה אחרת והשמלה הזו היא כל כך אני. תמרה ממוקמת בכפר סבא, רחוק מכל המולת החתונות. קיבלתי יחס אישי ותומך. עכשיו, אחרי החתונה אני מתגעגעת לפגישות המרגשות בסטודיו. כל הצוות תמך בי לאורך כל הדרך, ועטף אותי כמו משפחה.
תמליצי על שמלת הכלה

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

רח' הכרמל 18 כפר סבא 077-9979877 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל פרסום אתרים | עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative