שמלות כלה שהפכו לסמלים


100 שמלות כלה מפורסמות שהפכו לאייקונים.

קמעונאית היהלומים Vashi ערכה ופרסמה לאחרונה את האלפבית הבינלאומי של שמלות כלה ובו מוצגות 100 שמלות הסמליות ביותר באיורים נפלאים שמסכמים את כל העניין במספר קוים מדויקים.

לוח הזמנים של השמלות מתחיל בשמלת הכלה של ווליס סימפסון שהתחתנה עם מלך אנגליה אדוארד השמיני ב-1937, עובר דרך מלכות, נסיכות, שחקניות ונשים מפורסמות של המאה ה-20 ומגיע עד ימינו. בין הצלליות תוכלו למצוא שמלות כלה של ביאנקה ג’אגר, מרלין מונרו, וויטני יוסטון, ויקטוריה בקהאם, אלישיה קיז, מריה קארי, אנג’לינה ג’ולי, מדונה, קלי קלארקסון, קייט מידלטון, ז’קלין קנדי, גרייס קלי, אליזבת טיילור, מישל אובמה ועוד כלות מפורסמות רבות.

 

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-997-2226

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-997-2226

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 077-997-2226 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative