רגע לפני החתונה – זמן לנשום


טיפ מאת יסמין בראשי – כלה של סטודיו תמרה.

תרגול יוגה מקנה כלים להתמודדות עם לחצים ומתחים לפני החתונה.

חלמת על היום הזה, עברת הרבה והנה בשעה טובה הגיע הזמן לארגן את החתונה. כן, כן החתונה שלך, לא של חברה. איזה אושר! זה היום הכי חשוב בחייך ,את סוף סוף בנקודה שחיכית לה, בה הכל נראה מרחף, בקושי מציאותי.

מה קורה בפועל לפני החתונה?

בלי לשים לב, השגרה הפכה למירוץ, את מתעסקת בכל כך הרבה דברים: קייטרינג, די ג’י, שמלה,  אולם אירועים, מוזמנים, צלם, חמותך – המוח עובד שעות נוספות ולעתים קשה להירדם בלילה מרוב לחץ.

בנית, השקעת, התאמצת, השגת המון, אבל תמיד מרגישה שחסר משהו, דומה לכוס הקפה של הבוקר:

  • קצת זמן לנשום
  • לטפל בגוף
  • טיפה לפנק את עצמך
  • כמה רגעים של שקט

שמלת כלה רקומה

יוגה לכלות

תרגול היוגה מקנה כלים שימושיים להתמודדות עם לחצים ומתחים הנובעים מהחיים המקצועיים והאישיים. כיוון שיש קשר הדוק בין גוף לנפש, העבודה דרך הגוף יוצרת ריכוז, גמישות, יציבות, חוזק ,הכלת הקיים, מודעות-עצמית ורגיעה. השיעורים דינמיים ומשלבים תרגילי תנועה ונשימה. פעילות גופנית לא מבצעים רק בכדי לשרוף קלוריות, אלא גם בכדי לשפר את מערכת השלד והשרירים, מערכת הדם והלב. בא לך לשמר את איכות הבריאות ולמצוא את השקט שבא מבפנים?

יסמין בראשי – מדריכת יוגה lesstress

054-9451888

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-997-2226

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-997-2226

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 077-997-2226 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative