המפגש שלפני החתונה


הרגע הגדול הגיע. את כבר בשמלת הכלה, עם שיער מסודר, מאופרת, זוהרת, נרגשת. כיצד יראה המפגש עם אהוב לבך?

נכון, אתם מכירים כבר שנים, עברתם כבר הרבה דברים ביחד אבל איכשהו, המפגש הזה ביום החתונה כשאת כבר בשמלת הכלה, עם השיער מסודר, מאופרת, זוהרת, נרגשת…. המפגש הזה הוא כבר לא סתם עוד מפגש, אלא רגע מכונן ממש.

אני צופה בזוגות ברגע המפגש הזה ולעתים נדמה כאילו זו פגישתם הראשונה ולעתים הלחץ גובר כל כך עד שהכלה אפילו לא מצליחה לחייך אל מי שיהיה בעלה בעוד שעות ספורות. דווקא בגלל זה – כל זוג צריך להתאים את המפגש למה שמתאים לו.

יש כלות שממש מתכננות את הרגע לפרטי פרטיו – תפאורה, מוזיקה, זווית נכונה, פמליה מתאימה. חשוב מאוד לתאם מראש עם הצלם איך אתן רוצות שיתעד את המפגש – כדי שמצד אחד יהיה תיעוד של הרגע המרגש המתוכנן לפרטיו, אך מצד שני – שהצלם יהיה בלתי מורגש, לא נותן הוראות ולא “מקלקל” את הרגע האינטימי.

זוגות אחרים, הזקוקים ליותר שקט ואינטימיות, יכולים לתכנן את ההתארגנות ביחד בבית, ללא שותפים (וגם לא חייבים צלם) ללא מפגש דרמטי – יש מי שההילולה סביבה קשה לה, והשקט, הפרטיות והאינטימיות הם בדיוק מה שהיא צריכה לפני החתונה.

חשוב שתדברו ביניכם ותתאמו ציפיות איך אתם רוצים שייראה המפגש ביניכם, אם בכלל והתאימו את האנשים המלווים אתכם ביום זה, חברים, משפחה ואנשי מקצוע, לסגנון ולאופי שאתם מעוניינים בהם.

היום הזה מרגש ומלחיץ גם ככה – תעשו בו רק את מה שמתאים לכם!

שמלת כלה עם מחשוף

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-997-2226

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-997-2226

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 077-997-2226 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative