לקראת צילומי קולקצית 2014


עברתי את זה כבר כל כך הרבה פעמים ועדיין כל שנה אני מתרגשת מחדש. בסוף החודש אני מצלמת את הקולקציה החדשה של השמלות. יחד עם נטשה והצוות אנחנו עובדות בשיא המרץ על סיום הקולקציה לקראת הצילומים שייערכו בסוף החודש.

שמלות כלה 2014 בסטודיו תמרה >>

שמלות כלה 2014 – התחלנו לצלם >>

שמלות כלה 2014 מעצבת שמלות כלה

אני מדמיינת את כל הכלות שילבשו את השמלות שלי בעתיד ואני מאושרת שנפל בחלקי הכבוד לעזור להן להיות כלות מושלמות. שיהיה להן נוח, שיקבלו מחמאות ושירגישו נסיכות, לפחות ליום אחד.

גם כשהכול כבר נראה לי מושלם, עד הרגע האחרון אני עוד חושבת איך לשפר כדי שהכלות שלי יהיו הנסיכות המושלמות, ושיום החתונה שלהן יהיה היום הנפלא ביותר בחייהן. זה כבוד ועונג בשבילי להיות חלק מהיום המיוחד הזה, ולא משנה כמה שנים אני עושה את זה, זה אף פעם לא הופך להיות מובן מאליו.

שמלות כלה מתחרה 2014

אני מקווה מאוד שתאהבו את הקולקציה החדשה. בקרוב התמונות.

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-997-2226

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-997-2226

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 077-997-2226 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative