חתונות בוטיק


אינטימיות, מפנקות ומדליקות – חתונות בוטיק קטנות הן הדבר הלוהט שכובש את השוק הישראלי.

המשפחות בארץ אלופות באירועי ענק של מאות אורחים, אולמות פאר שמכילים כמות אדירה של אנשים ומגישים סעודה שיכולה להאכיל עיירה שלמה ביד רחבה. הטרנד החדש יחסית של החתונות הקטנות בעלות איכות וקסם מיוחד נולד הרחק מכאן ומהווה אלטרנטיבה מרעננת, מתוחכמת ומדליקה לקונספט המסורתי והמקובל שכולו מסתכם בשתי מילים – “גודל” ו”שפע”.

חתונת בוטיק – זה קונספט

אז אמרנו קטן, איכותי ומיוחד. ומה שהופך את החתונה למיוחדת זה הקונספט – הרעיון הגדול שעומד מאחורי תהליך תכנון האירוע וישפיע על כל החלטה החל ממיקום החתונה, עיצוב החופה, שמלת הכלה, השולחנות, בחירת המוסיקה ועד לרמה של מפיות וקישוטים נוספים. מאחורי כל בחירה עומד הרעיון המרכזי אשר מהווה מעין חוט מקשר, יוצר שפה אחידה וברורה בעלת אמירה ואופי יחודי.

שמלת כלה תחרה עדינה

לחתונות בוטיק אינספור רעיונות, רק תבחרו או תמציאו ולכו על משהו שאף אחד עוד לא עשה. חתונה כפרית בטבע, חתונת רטרו נוסטלגית או לחלופין, מודרנית הייטקית, חתונה שלוקחת השראה ממדינה, תרבות, ספר או סרט מסוים – אל תחששו להפליג בדמיונכם.

אינטימיות ומשפחתיות

חתונת בוטיק קטנה מרגישה אחרת. המוזמנים אליה שייכים לחוג מצומצם של המשפחה והחברים הקרובים שמכירים היטב זה את זה. מדובר באירוע שאין בו צל של אנונימיות, כולם שייכים ועד הסוף. הדבר מאפשר להסיר מחסומים רגשיים ולהשיג מקסימום פתיחות וקירבה. בקהל כה מגובש ניתן לתכנן ולהעביר בהצלחה פעילויות לא רגילות שמערבות יותר את האורחים, מאפשרות להם לקחת חלק אקטיבי באירוע החתונה ולבטא את אהבתם כלפי החתן והכלה. חתונות מהסוג הזה מייצרות אנרגיות אדירות של חום ושמחה.

בחירת מיקום לחתונת בוטיק

חתונה קטנה אינה מחייבת אותכם להתחתן באולם או גן אירועים. יש לכם הרבה יותר גמישות בבחירת הלוקיישן. חתונת בוטיק יכולה להתקיים למשל גם במסעדה, להיות מתוכננת בטבע, בים או במדבר. אפשרות כיפית נוספת היא לשכור וילה גדולה שיכולה להלין מספיק אנשים ולהמשיך את החגיגות גם למחרת.

שמלת כלה לחתונת בוטיק

כפי שאמרנו קודם, חתונת בוטיק היא אינה אירוע סטנדרתי לכן גם הגישה לבחירת שמלת הכלה לרוב לא תהיה קונבנציונלית. רוב הכלות אשר החליטו לעשות חתונה קטנה יעדיפו שמלת כלה לא בומבסטית מדי אלא יצמדו לקונספט המרכזי של האירוע. כך למשל לחתונה בקונספט של פעם תבחר שמלת כלה בסגנון וינטאג’, לחתונה עירונית מודרנית – שמלת כלה אורבנית מינימליסטית מעוצבת בקוים נקיים, לחתונה בטבע תתאים שמלת כלה כפרית רומנטית ולחוף הים אפשר ללבוש שמלת כלה בוהמיינית מקסימה. שמלות כלה קצרות גם הן פופולריות מאוד בחתונות בוטיק ולאחרונה ניתן לראות גם כלות אשר בוחרות להתחתן בחליפת מכנסיים לבנה.

בהיבט הפרקטי חשוב שתתאימו את שמלת הכלה למקום האירוע, הפעולות המתוכננות, מיקום הצילומים ומזג האוויר.

הקסם הוא בפרטים הקטנה

בשל גודלן הצנוע חתונות בוטיק פותחות בפני בני הזוג המאושרים אפשרות להתמקד בדברים הקטנים שהם אילה שבסופו של דבר יעלו חיוך וישאירו זכרון מתוק ומהנה אצל האורחים היקרים והמשפחה. ארגון חתונות בוטיק שם דגש חזק על פרטים ברזולוציות כאלה שחשיבה וטיפול בהן בחתונות הרגילות פשוט אינם אפשריים. הכמות הקטנה של המוזמנים מאפשרת גישה אישית יותר. דוגמה הכי פשוטה אשר יכולה להמחיש את ההבדל היא אולי הקלות שבה שאפשר למסור את ההזמנה לחתונה באופן אישי דרך הטלפון.

הירידה לפרטים יכולה להתבטא במחשבה שמאחורי עיצוב הפריטים והחפצים בהתאם לקונספט הכללי של החתונה בחרתם בו, אפשרות להעניק מתנה סמלית וייחודית לכל אורח אשר תישאר לו למזכרת, ארגון של תכנית בלתי קונבנציונלית למהלך החתונה והפתעות נעימות לאורחים.

שמלת כלה רומנטית

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative