השמלות והכלות – 2018


אז מה היה לנו עד עכשיו? מבט קטן לאחור לסיכום ביניים של 2018 – הכלות האהובות שבחרו להתחתן בשמלות הכלה של תמרה.

נראה שהשקת קולקציית 2018 הייתה רק אתמול, ואילו הקיץ הפתיע בשקט בשקט ואנו מוצאים את עצמינו באמצע השנה, בשיאה של עונת החתונות הנוכחית, עם הרבה התרגשות וחוויות.

שמלות כלה וינטאג'

בתמונה מימין – שמלת הכלה של נועה, משמאל – שמלת הכלה של ורוניקה

הכלות האהובות – הן מקור ההשראה של עיצובי שמלות הכלה, וגם התגמול המיוחל והמתוק של התוצאה בשטח – יפות, אלגנטיות, עדינות ובעיקר מאושרות עד הגג.

שנת 2018 נראית יפה ומרגשת במיוחד, מחדשת ומרעננת את הגזרות המחמיאות והנוחות של שמלות הכלה של תמרה, מפתיעה עם בדים מרהיבים אשר מלטפים את הגוף ברכות נעימה, מקפידה עם הפרטים הקטנים והגימורים אשר הופכים את המראה כולו לסיפור מושלם ומיוחד.

בתמונה – שמלת הכלה של חן

שמלות הכלה של תמרה מאופיינות בגישה של פשטות, ניקיון ויזואלי ותחכום. גם השנה הגישה הקלאסית נמצאת בלב המוטיב המרכזי של הקולקציה החדשה, ואילו היא מותירה מקום לתעוזה ותשוקה, רוח החופש הרומנטית של בוהו שיק ונגיעות הסגנון האקלקטי אשר תופס אהדה בתקופה זו בעולם העיצוב כולו ובתחום אופנת שמלות הכלה בפרט.

החתונה של איילת ואיתמר

שמלת הכלה של אלונה

החתונה של כרמל ורועה

מימין – שמלת הכלה של ורוניקה, משמאל – שמלת הכלה של צחית

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative