שמלת כלה של מיה

תמונות שמלת כלה מהחתונה של מיה ועמית והמלצת הכלה. עיצוב שמלות כלה של הסטודיו תמרה בכפר סבא.

מקום המגורים של הכלה: תל אביב.

מקום החתונה: 1947בית אירועים.

תאריך החתונה: 08/09/16 (חתונה בספטמבר)

המלצת הכלה

תמרה ונטשה המדהימות גרמו לי להתאהב בהן כבר ברגע הראשון. אל הסטודיו הגעתי לאחר שאבא שלי ראה את השמלות של תמרה ואמר שזה הסגנון שלי. לא הייתי צריכה ללכת לעוד מקום, כבר בפגישה הראשונה מצאתי את ה-שמלה. לאורך כל הדרך תמרה ונטשה דאגו, צחקו ונהנו איתי. בקיצור, הפכו את החוויה של קניית השמלה למושלמת. תודה. תודה ושוב תודה על שמלה סוחפת מחמאות. ממליצה לכל מי שמחפשת משהו מיוחד, באווירה נהדרת ומחירים טובים.


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative