שמלת כלה – מעיין

תמונות שמלת כלה מהחתונה של מעיין ושי עם המלצת הכלה. עיצוב שמלות כלה של הסטודיו תמרה בכפר סבא.

מקום המגורים של הכלה: גבעתיים.

מקום החתונה: לוקאמתחם אירועים בשרון.

תאריך החתונה: 23/03/18 (חתונה במרץ)

המלצה הכלה

הגעתי אל תמרה בהמלצתה של אחותי (: לתמרה מגוון רחב של שמלות בסגנונות שונים, אני אהבתי מאד את הקו הקלאסי, הנקי והסופר מושקע! השמלה הייתה עשירה באלמנטים שונים שנעשו בעבודת יד קפדנית ונהדרת. לתמרה טביעת עין מדהימה, ידעה בדיוק איזה שמלות להציע לי שיתאימו לסגנון שלי ולמה שאני מחפשת, ולנטשה ידיים מדהימות לתיקונים עדינים. ביחד, תמרה ונטשה יצרו עבורי שמלה שישבה עלי בצורה הכי מתאימה שאפשר, גם במידות וגם באופי כך שיכולתי להנות, לרקוד ולהשתולל כאוות נפשי במשך כל היום! תודה על עבודה נהדרת וחווית קניה נפלאה!

צילום – יוסי קרסו


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative