שמלת כלה – שירה ומרקי

קיבלתי המלצה על תמרה מחברה של אחותי והחלטתי להגיע אל הסטודיו ולהתרשם בעצמי. מהרגע שנכנסתי בדלת תמרה קיבלה אותי בחיוך ובנועם שהיה פשוט כיף!!! תמרה הבינה אותי מיד וידעה להתאים לי את הדגם הנכון שקלע לטעם שלי ואף עלה מעבר לצפיות.. גם אם רציתי לשנות חלק בדגם לא היתה שום בעיה ותמיד קיבלתי הרגשה שהכי חשוב לה שאצא מרוצה. אני ממליצה בחום על תמרה, גם בגלל היחס והחיבור המדהים איתה וכמובן בגלל מבחר הדגמים שיש לה, כך שכל אחת יכולה למצוא את הסנון שלה.


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative